Rezultati Proljetnog Krosa 2012.

Djevojčice 3. razred, osnovna škola

  1.       Leonarda Grabić – Osnovna škola Sela
  2.       Una Ibrahim Agić – Osnovna škola Viktorovac
  3.       Anamarija Kopara – Osnovna škola „ Ivana Kukuljevića „

Dječaci 3. razred, osnovna škola

  1.       Ajdinović Sanjin – Osnovna škola Viktorovac
  2.       Kleković Ivor – Osnovna škola „22. Lipanj“ – Sisak
  3.       Rešetar Karlo – Osnovna škola Galdovo

Djevojčice 4. razred, osnovna škola

  1.       Boltužić Ines – Osnovna škola Galdovo
  2.       Butorac Marta – Osnovna škola „Braća Ribar“
  3.       Šaban Katarina – Osnovna škola „Braća Ribar“

Dječaci 4. razred, osnovna škola

  1.       Brkić Mario –Osnovna škola „Braća Ribar“
  2.       Japić Arman – Osnovna škola „Ivana Kukuljevića“
  3.       Babić Hrvoje – Osnovna škola „Braća Ribar“

Djevojčice 5. razred, osnovna škola

  1.       Šiško Klara  – Osnovna škola „Braća Radić“ – Martinska Ves
  2.       Smolčić Mirna –Osnovna škola Galdovo
  3.       Kliska Donna – Osnovna škola Galdovo

Dječaci 5. razred, osnovna škola

  1.       Pokas Dominik – Osnovna škola „Braća Ribar“
  2.       Šafradin Franko – Osnovna škola „22.lipanj“ – Sisak
  3.       Tadić Branimir – Osnovna škola „Braća Bobetko“

Djevojčice 6. razred, osnoovna škola

  1.       Jervaić Marija – Osnovna škola „Braća Radić“ – Martinska Ves
  2.       Dizdarević Ajla – Osnovna škola „Braća Bobetko“
  3.       Miketić Tea – Osnovna škola „Ivana Kukuljevića“

Dječaci 6. razred, osnovna škola

  1.       Sivić Mirza – Osnovna škola „Braća Bobetko“
  2.       Bogdanić Marko – Osnovna škola Galdovo

 

  1.       Sekulić Miroslav –Osnovna škola“Braća Bobetko“

Djevojčice 7. razred, osnovna škola

  1.       Bekonjić Pamela – Osnovna škola „Braća Bobetko“
  2.       Bašić Kristina – Osnovna škola „Braća Ribar“
  3.       Durbas Ena – Osnovna škola Galdovo

Dječaci, 7. razred, osnovna škola

  1.       Bonjeković Sandi – Osnovna škola „Braća Bobetko“
  2.       Dobranić Juraj – Osnovna škola „Ivana Kukuljevića“
  3.       Lučan Patrik – Osnovna škola „Braća Ribar“

Djevojčice, 8. razred, osnovna škola

  1.       Hana Škornjak – Osnovna škola „22.lipanj“
  2.       Lucija Pavelin – Osnovna škola „Ivana Kukuljevića“

Dječaci, 8. razred, osnovna škola

  1.       Jurković Antonio – Osnovna škola „22. Lipanj“
  2.       Draganović Mišel – Osnovna škola Viktorovac
  3.       Odribožić Vedran – Osnovna škola Viktorovac

Djevojke 1. i 2. razred, srednja škola

  1.       Bašić Marijanka –Srednja škola Viktorovac
  2.       Nemeš Marina –Obrtnička škola Sisak
  3.       Bajrić Džervina – Obrtnička škola Sisak

Mladići 1. i 2. razred, srednja škola

  1.       Cvijanović Igor – Gimnazija Sisak
  2.       Sanković Domagoj –Obrtnička škola Sisak
  3.       Radić Ivan – Industrijsko obrtnička škola Sisak

Mladići 3. i 4. razred, srednja škola

  1.       Dizdar Toni – Gimnazija Sisak
  2.       Brajdić Karlo – Gimnazija Sisak
  3.       Šalković Igor – Obrtnička škola Sisak

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>