Rezultati Jesenskog krosa 2012 za osnovne i srednje škole

                                              Športski atletski klub Sisak

                                Jesenski kros za osnovne i srednje škole grada Siska 2012

                                                               Djevojčice 3. Razred

 

Red.br.

Ime i prezime

Škola

1.

Leonarda Grabić

Osnovna škola Sela

2.

Anamarija Kopara

O.Š.Ivana Kukuljevića – Novo Praćno

3.

Iva Maričević

Osnovna škola 22. lipanj

4.

Amra Hajdarević

Osnovna škola Viktorovac

5.

Martina Kolar

Osnovna škola „Braća Ribar“

6.

Matea Radošević

Osnovna škola Komarevo

7.

Jovana Dobrić

Osnovna škola Galdovo

8.

Noa Matak

Osnovna škola „Braća Ribar“

9.

Barbara Butorac

Osnovna škola „Braća Ribar“

10.

Petra Marjanović

O.Š.Ivana Kukuljevića – Novo Praćno

11.

Magdalena Ovanin

Osnovna škola Komarevo

12.

Martina Vrbanac

Osnovna škola „22. lipanj“

13.

Dora Čobanov

Osnovna škola Viktorovac

14.

Tea Durbas

Osnovna škola Galdovo

15.

Marija Prosenik

Osnovna škola Galdovo

16.

Luna Trifković

Osnovna škola Galdovo

17.

Lorena Mitar

Osnovna škola Komarevo

18.

Ana Butković

Osnovna škola Galdovo

19.

Sara Rešetar

Osnovna škola Galdovo

20.

Klaudija Maričić

Osnovna škola Komarevo

21.

Mia Mrkus

Osnovna škola Galdovo

22.

Ema Stanković

Osnovna škola Galdovo

23.

Una Blašković

Osnovna škola Galdovo

                                              Športski atletski klub Sisak

                                Jesenski kros za osnovne i srednje škole grada Siska 2012

                                                               Dječaci 3. razred

 

Red.br.

Ime i prezime

Škola

1.

Luka Stefano Ciprić

Osnovna škola „Braća Ribar“

2.

Almin Kozić

Osnovna škola Viktorovac

3.

Tin Priselac

Osnovna škola Galdovo

4.

Filip Šnajder

Osnovna škola Galdovo

5.

Josip Družinec

Osnovna škola Sela

6.

Martin Andreić

Osnovna škola Sela

7.

Ivan Bajutti

Osnovna škola „22. lipanj“

8.

Luka Filip Gass

Osnovna škola „Braća Ribar“

9.

Jakov Borić

Osnovna škola Viktorovac

10.

Dominik Šalić

Osnovna škola Komarevo

11.

Rok Malin

Osnovna škola Galdovo

12.

Matej Radošević

Osnovna škola Komarevo

13.

Ivan Šarar

Osnovna škola Viktorovac

14.

Fran Ančić

Osnovna škola Komarevo

15.

Leon Marinić

Osnovna škola Galdovo

16.

Rene Rimaj

Osnovna škola Viktorovac

17.

Andrej Jurković

Osnovna škola Komarevo

18.

Filip Jajčinović

Osnovna škola Komarevo

19.

Matej Kovačević

Osnovna škola Galdovo

20.

Dorian Lukšić

Osnovna škola Komarevo

21.

Dado Damiano Todorović

Osnovna škola Komarevo

22.

Valentino Bendra

Osnovna škola Komarevo

23.

                                              Športski atletski klub Sisak

                                Jesenski kros za osnovne i srednje škole grada Siska 2012

                                                               Djevojčice 4. razred

 

Red.br.

Ime i prezime

Škola

1.

Una Ibrahimagić

Osnovna škola Viktorovac

2.

Lorena Prpić

Osnovna škola „22. lipanj“

3.

Lara Pongrac

Osnovna škola „22. lipanj“

4.

Lana Dragičević

Osnovna škola Galdovo

5.

Elza Nadarević

Osnovna škola „Braća Ribar“

6.

Klara Petrak

Osnovna škola Galdovo

7.

Pavla Obućina

Osnovna škola Galdovo

8.

Nika Šimić

Osnovna škola Viktorovac

9.

Ivana Colanić Sadak

Osnovna škola Galdovo

10.

Lucija Trtanj

Osnovna škola Galdovo

                                              Športski atletski klub Sisak

                                Jesenski kros za osnovne i srednje škole grada Siska 2012

                                                               Dječaci 4. razred

 

Red.br.

Ime i prezime

Škola

1.

Sanjin Ajdinović

Osnovna škola Viktorovac

2.

Ivor Kleković

Osnovna škola „22. lipanj“

3.

Karlo Rešetar

Osnovna škola Galdovo

4.

Mateo Brodarić

Osnovna škola „22. lipanj“

5.

Dominik Hajduk

Osnovna škola „22. lipanj“

6.

Gabriel Hodalj

Osnovna škola „Braća Ribar“

7.

Mihael Šoštarić

Osnovna škola „22. lipanj“

8.

Marko Milutinović

Osnovna škola „22. lipanj“

9.

Karlo Lovreković

Osnovna škola Galdovo

10.

Matej Sinjeri

Osnovna škola „Braća Ribar“

11.

Matija Sarić

Osnovna škola „22. lipanj“

12.

Ivan Žitnjak

Osnovna škola Galdovo

13.

Jakov Vukas

Osnovna škola Komarevo

14.

Marko Brlečić

Osnovna škola „22. lipanj“

15.

Dario Šoštarić

Osnovna škola Viktorovac

16.

Gabriel Todorović

Osnovna škola“Braća Bobetko“

17.

Mario Nikolić

Osnovna škola“Braća Bobetko“

18.

Goran Dragojević

Osnovna škola „Braća Ribar“

19.

Josip Rengel

Osnovna škola Viktorovac

                                              Športski atletski klub Sisak

                                Jesenski kros za osnovne i srednje škole grada Siska 2012

                                                              Mladi dječaci 5. razred

 

Red.br.

Ime i prezime

Škola

1.

Marko Brkić

Osnovna škola „Braća Ribar“

2.

Luka Krištopović

Osnovna škola „Braća Ribar“

3.

Martin Vincelj

Osnovna škola Komarevo

4.

Hrvoje Babić

Osnovna škola „Braća Ribar“

5.

Mateo Benković

Osnovna škola Galdovo

6.

Marko Sučec

Osnovna škola „Braća Ribar“

7.

Dominik Cerovski

Osnovna škola „Braća Ribar“

8.

Jura Šimić

Osnovna škola Viktorovac

9.

Andreas Glavaš

Osnovna škola Galdovo

10.

Dorian Anđelić

Osnovna škola Komarevo

11.

Pjaca

O.Š.Ivana Kukuljevića – Novo Praćno

12.

Luka Rešetar

Osnovna škola Galdovo

13.

Marin Androić

Osnovna škola „Braća Ribar“

14.

Karlo Domitrović

Osnovna škola „22. lipanj“

15.

Denis Lovrinčević

Osnovna škola „22. lipanj“

16.

Kristijan Gec

Osnovna škola Galdovo

17.

Borna Titijevski

Osnovna škola Galdovo

18.

Bruno Zgodić

O.Š.Ivana Kukuljevića – Novo Praćno

19.

Leon Kornicer

Osnovna škola „22. lipanj“

20.

Patrik Matagić

Osnovna škola Galdovo

                                              Športski atletski klub Sisak

                                Jesenski kros za osnovne i srednje škole grada Siska 2012

                                                              Mlade djevojčice 6. razred

 

Red.br.

Ime i prezime

Škola

1.

Mirna Smolčić

Osnovna škola Galdovo

2.

Kristina Duvnjak

Osnovna škola Galdovo

3.

Ena Mihović

Osnovna škola „Braća Ribar“

4.

Sanela Todorović

Osnovna škola“Braća Bobetko“

5.

Ida Bulić

Osnovna škola „Braća Ribar“

6.

Veronika Dugač

Osnovna škola Galdovo

7.

Iva Putrić

Osnovna škola Galdovo

8.

 Una Ordanić

O.Š.Ivana Kukuljevića – Novo Praćno

9.

                                              Športski atletski klub Sisak

                                Jesenski kros za osnovne i srednje škole grada Siska 2012

                                                              Mladi dječaci 6. razred

 

Red.br.

Ime i prezime

Škola

1.

Ivo Begedin

O.Š.Ivana Kukuljevića – Novo Praćno

2.

Marko Somić

O.Š.Ivana Kukuljevića – Novo Praćno

3.

Franko Korzo

O.Š.Ivana Kukuljevića – Novo Praćno

4.

Arijan Šustić

Osnovna škola Sela

5.

Patrik Mesec

Osnovna škola Viktorovac

6.

Josip Badanjak

O.Š.Ivana Kukuljevića – Novo Praćno

7.

Hrvoje Dragojević

Osnovna škola „Braća Ribar“

8.

                                              Športski atletski klub Sisak

                                Jesenski kros za osnovne i srednje škole grada Siska 2012

                                                              Starije djevojčice 7. razred

 

Red.br.

Ime i prezime

Škola

1.

Tamara Kahlina

Osnovna škola Galdovo

2.

Lucija Sever

Osnovna škola „Braća Ribar“

3.

Marija Ranogajec

Osnovna škola „Braća Ribar“

4.

Mirela Horžić

Osnovna škola Viktorovac

5.

Mihaela Gulan

Osnovna škola Galdovo

6.

Lorena Ramadani

Osnovna škola „Braća Ribar“

7.

Marijana Nikolić

Osnovna škola“Braća Bobetko“

8.

Anamarija Odribožić

Osnovna škola Viktorovac

9.

Karla Borić

Osnovna škola Galdovo

10.

Josipa Mihanić

Osnovna škola Galdovo

11.

Dorotea Kocmanić

Osnovna škola Galdovo

12.

                                              Športski atletski klub Sisak

                                Jesenski kros za osnovne i srednje škole grada Siska 2012

                                                              Stariji dječaci 7. razred

 

Red.br.

Ime i prezime

Škola

1.

Mirza Sivić

Osnovna škola“Braća Bobetko“

2.

Matej Curić

Osnovna škola Sela

3.

Marko Bogdanić

Osnovna škola Galdovo

4.

Sandi Hodžić

Osnovna škola“Braća Bobetko“

5.

Lovro Caren

Osnovna škola Galdovo

6.

Frano Grganović

Osnovna škola Galdovo

7.

Ivan Malc

Osnovna škola“Braća Bobetko“

8.

Rok Brlić

Osnovna škola „22. lipanj“

9.

Borna Lovreković

Osnovna škola „Braća Ribar“

10.

Antonio Jurić

Osnovna škola“Braća Bobetko“

11.

Luka Rožić

O.Š.Ivana Kukuljevića – Novo Praćno

12.

Andrija Krković

Osnovna škola Viktorovac

13.

Mateo Toljan

Osnovna škola „Braća Ribar“

14.

Irenej Šević

Osnovna škola Viktorovac

15.

Leon Stanković – Mehinović

Osnovna škola Viktorovac

                                              Športski atletski klub Sisak

                                Jesenski kros za osnovne i srednje škole grada Siska 2012

                                                              Starije  djevojčice 8. razred

 

Red.br.

Ime i prezime

Škola

1.

Tihana Devčić

O.Š.Ivana Kukuljevića – Novo Praćno

2.

Petra Benčić

Osnovna škola Komarevo

3.

Antonija Jerković

O.Š.Ivana Kukuljevića – Novo Praćno

4.

Petra Stuparić

Osnovna škola „Braća Ribar“

                                              Športski atletski klub Sisak

                                Jesenski kros za osnovne i srednje škole grada Siska 2012

                                                              Stariji  dječaci 8. razred

 

Red.br.

Ime i prezime

Škola

1.

Patrik Lučan

Osnovna škola „Braća Ribar“

2.

Marko Kolarić

Osnovna škola Viktorovac

3.

Juraj Dobranić

O.Š.Ivana Kukuljevića – Novo Praćno

4.

Matija Prpić

Osnovna škola „22. lipanj“

5.

Robert Drljača

Osnovna škola „Braća Ribar“

6.

Matko Sekulić

Osnovna škola Sela

7.

Matej Zetin

Osnovna škola Galdovo

8.

Nikola

Osnovna škola Sela

9.

Antun Žitnjak

Osnovna škola Galdovo

10.

Liridon Mehmeti

Osnovna škola Sela

11.

Marin Mikulčić

Osnovna škola Galdovo

12.

Dalibor Lukinić

Osnovna škola Sela

                                              Športski atletski klub Sisak

                                Jesenski kros za osnovne i srednje škole grada Siska 2012

                                                              Mlade juniorke 1.i 2. razred

 

Red.br.

Ime i prezime

Škola

1.

Lucija Pavelin

Gimnazija Sisak

2.

Ivona Komosar

Gimnazija Sisak

3.

Ema Ančić

Ekonomska škola

4.

Aleksandra Vukosavljević

Ekonomska škola

5.

Ivana Putrić

Ekonomska škola

6.

Kristina Šuman

Strukovna škola

7.

Ana Žgela

Ekonomska škola

8.

Andreja Franjko

Strukovna škola

9.

Mia Vrbat

Gimnazija Sisak

10.

Patricija Petrnel

Gimnazija Sisak

11.

Katarina Jug

Gimnazija Sisak

12.

Alka Baričević

Strukovna škola

13.

Monika Culjaga

Ekonomska škola

14.

Tijana Đaković

Ekonomska škola

15.

Martina Kragulj

Strukovna škola

16.

Dijana Džafić

Strukovna škola

                                              Športski atletski klub Sisak

                                Jesenski kros za osnovne i srednje škole grada Siska 2012

                                                              Mladi juniori 1.i 2. razred

 

Red.br.

Ime i prezime

Škola

1.

Luka Oroz

Gimnazija Sisak

2.

Borna Brlić

Gimnazija Sisak

3.

Ivan Sekulić

Strukovna škola

4.

Mišel Draganović

Tehnička škola Sisak

5.

Matija Marić

Strukovna škola

6.

Viktor Horžić

Gimnazija Sisak

7.

Miroslav Maren

Strukovna škola

8.

Vedran  Odribožić

Tehnička škola Sisak

9.

Antonio Jurković

Ekonomska škola

10.

Sandi Kovač

Strukovna škola

11.

Tony Strelec

Tehnička škola Sisak

12.

Marko Jaić

Strukovna škola

13.

Paolo Bezuh

Strukovna škola

14.

Mislav Popović

Gimnazija Sisak

15.

Hrvoje Rastovac

Gimnazija Sisak

16.

Ivan Stojaković

Strukovna škola

17.

Luka Pernar

Ekonomska škola

18.

Eugen Hrgešić

Strukovna škola

19.

Valentino Vasilik

Ekonomska škola

20.

Luka Vranić

Ekonomska škola

21.

Patrik Jukić

Ekonomska škola

22.

Patrik Knežević

Tehnička škola Sisak

23.

Ivica Radoš

Strukovna škola

24.

Marko Dobranić

Gimnazija Sisak

25.

Stefan Vedrina

Gimnazija Sisak

26.

Domagoj Vuković

Gimnazija Sisak

27.

Sanny Bajramović

Strukovna škola

28.

Vilim Šimović

Gimnazija Sisak

29.

Tomislav Banadinović

Gimnazija Sisak

                                              Športski atletski klub Sisak

                                Jesenski kros za osnovne i srednje škole grada Siska 2012

                                                              Starije juniorke 3.i 4. razred

 

Red.br.

Ime i prezime

Škola

1.

Matea Mišević

Ekonomska škola

2.

Vedrana Bešker

Ekonomska škola

3.

Nives Jurić

Ekonomska škola

4.

Doris Koljaja

Ekonomska škola

5.

Stjepana Cehović

Ekonomska škola

6.

7.

8.

                                              Športski atletski klub Sisak

                                Jesenski kros za osnovne i srednje škole grada Siska 2012

                                                              Stariji juniori 3.i 4. razred

 

Red.br.

Ime i prezime

Škola

1.

Tomislav Ilijević

Ekonomska škola

2.

Dario Pokas

Ekonomska škola

3.

Toni Dizdar

Gimnazija Sisak

4.

Nikola Gogić

Strukovna škola

5.

Valentino Jakopović

Strukovna škola

6.

Filip Juričan

Gimnazija Sisak

7.

Filip Jurkić

Gimnazija Sisak

8.

Divjan Pavlečić

Ekonomska škola

9.

Vladimir Blažević

Gimnazija Sisak

10.

Fran Kordić

Strukovna škola

11.

Karlo Komosar

Gimnazija Sisak

12.

Patrik Kramarić

Gimnazija Sisak

13.

Ivan Predragović

Gimnazija Sisak

14.

Jurica Devčić

Gimnazija Sisak

15.

Mateo Pešun

Gimnazija Sisak

16.

Mihael Žamarija

Gimnazija Sisak

17.

Tomislav Jezerčić

Gimnazija Sisak

18.

Tomislav Lurić

Strukovna škola

19.

Srđan Šorak

Gimnazija Sisak

20.

Matija Kolarec

Gimnazija Sisak

21.

Luka Tonković

Gimnazija Sisak

22.

Milan Didulica

Strukovna škola

23.

24.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>