Jesenski kros 2017

Organizator: Športski atletski klub Sisak i Školski sportski savez grada Siska

SUDIONICI NATJECANJA

OSNOVNE ŠKOLE

R.BR.

NAZIV ŠKOLE

1.

OŠ 22. lipnja

2.

OŠ Braća Ribar

3.

OŠ Galdovo

4.

OŠ Ivana Kukuljevića

5.

OŠ Viktorovac

6.

OŠ Sela

7.

OŠ Komarevo

8.

OŠ Budaševo-Topolovac-Gušće
 

SREDNJE ŠKOLE

R.BR.

NAZIV ŠKOLE

1.

Ekonomska škola Sisak

2.

Strukovna škola Sisak

3.

Srednja škola Viktorovac

4.

Tehnička škola Sisak

5.

Gimnazija Sisak

BROJ SUDIONIKA I SKUPNI REZULTATI

OSNOVNE ŠKOLE

SUDIONICI

ZLATNO

SREBRNO

BRONČANO

4. – 6. MJESTO

BODOVI

OŠ BRAĆA RIBAR

53

5

5

5

13

30

OŠ GALDOVO

38

2

1

3

4

11

OŠ 22. LIPNJA

20

2

2

0

3

10

OŠ VIKTOROVAC

19

2

1

2

4

10

OŠ SELA

12

0

2

0

3

4

OŠ I.KUKULJEVIĆA

29

0

1

2

9

4

OŠ BUDAŠEVO-TOPOLOVAC-GUŠĆE

8

1

0

0

0

3

OŠ KOMAREVO

2

0

0

0

0

0

UKUPNO OŠ

181

 

 

SREDNJE ŠKOLE

SUDIONICI

ZLATNO

SREBRNO

BRONČANO

4. – 6. MJESTO

BODOVI

SŠ VIKTOROVAC

16

1

1

1

6

6

STRUKOVNA ŠKOLA

24

1

1

0

1

5

TEHNIČKA ŠKOLA

8

1

1

0

1

5

GIMNAZIJA SISAK

9

1

0

1

2

4

EKONOMSKA ŠKOLA

13

0

1

2

2

4

UKUPNO SŠ

70

SVEUKUPNO

251

 


Pripomena:

Zlatno odličje:             3 boda

Srebrno odličje:          2 boda

Brončano odličje:       1 bod  

VREMENIK NATJECANJA

R.BR.

RAZRED

SPOL

ŠKOLA

DUŽINA

SAT

1.

2.-3.

Ž

OSNOVNA

250 m

16:00

2.

2.-3.

M

OSNOVNA

250 m

16:05

3.

4.

Ž

OSNOVNA

250 m

16:10

4.

4.

M

OSNOVNA

250 m

16:15

5.

5.

Ž

OSNOVNA

400 m

16:25

6.

5.

M

OSNOVNA

400 m

16:30

7.

6.

Ž

OSNOVNA

600 m

16:35

8.

6.

M

OSNOVNA

600 m

16:40

9.

7.

Ž

OSNOVNA

800 m

16:50

10.

7.

M

OSNOVNA

800 m

16:55

11.

8.

Ž

OSNOVNA

800 m

17:05

12.

8.

M

OSNOVNA

800 m

17:15

13.

1.-2.

Ž

SREDNJA

800 m

17:25

14.

1.-2.

M

SREDNJA

1.000 m

17:35

15.

3.-4.

Ž

SREDNJA

800 m

17:45

16.

3.-4.

M

SREDNJA

1.000 m

17:55 


POJEDINAČNI REZULTATI

2.-3. RAZRED OŠ djevojčice – 250m

PLASMAN

IME I PREZIME

NAZIV ŠKOLE

VRIJEME

1.

RITA ĆOSIĆ OŠ 22.LIPNJA

48″82

2.

LEA ČORAK OŠ 22.LIPNJA

51″02

3.

NIKA STRMIĆ OŠ GALDOVO

53″92

4.

MAGDA HORVAT OŠ IVANA KUKULJEVIĆA

5.

UNA KRNJAIĆ OŠ 22.LIPNJA

6.

FRANKA KURYK OŠ GALDOVO

7.

ZARA IVIČINEC OŠ BRAĆA RIBAR

8.

VITA GEC OŠ BRAĆA RIBAR

9.

MARIJA JURKOVIĆ OŠ GALDOVO

10.

KARLA TRTANJ OŠ GALDOVO

11.

LANA RAJKOVIĆ OŠ 22.LIPNJA

12.

SAMANTA CRNKOVIĆ OŠ GALDOVO

13.

KIRA CVETNIĆ OŠ 22.LIPNJA

14.

HELNA RAJKOVIĆ OŠ 22.LIPNJA

15.

IVONA BELČIĆ OŠ GALDOVO

16.

RENATA BOGDAN OŠ GALDOVO

17.

TIA JANŽIĆ OŠ GALDOVO

18.

MAELA VIGOUROUX OŠ IVANA KUKULJEVIĆA

19.

LUCIJA CULJAGA OŠ 22.LIPNJA

20.

ELIZABETA HASAN OŠ GALDOVO

21.

IVA TONEC OŠ GALDOVO

22.

ZLATA BOGDAN OŠ GALDOVO

23.

MIA SMUĐ OŠ GALDOVO

24.

DRAGANA CRNKOVIĆ OŠ GALDOVO

25.

ELENA BOROJEVIĆ OŠ IVANA KUKULJEVIĆA

26.

LARA PAHIĆ OŠ GALDOVO

27.

HANA TOMINAC OŠ GALDOVO

28.

ANA BARIŠIĆ OŠ IVANA KUKULJEVIĆA

29.

DORA TUŠKANEC OŠ GALDOVO

30.

MONIKA IGNAC OŠ GALDOVO

31.

ERIN AHMETOVIĆ OŠ GALDOVO

32.

LUCIJA MAĐERIĆ OŠ GALDOVO

33.

KLARA ROGIĆ OŠ GALDOVO

2.-3. RAZRED OŠ dječaci – 250 m

PLASMAN

IME I PREZIME

NAZIV ŠKOLE

VRIJEME

1.

NOA BUDIMLIĆ OŠ BRAĆA RIBAR

49″0

2.

IVAN SALIJEVAC OŠ VIKTOROVAC

52″2

3.

NOA MIKIĆ OŠ VIKTOROVAC

56″3

4.

NIKOLA KOSIĆ OŠ 22.LIPNJA

5.

JAKOV VUKOVIĆ OŠ IVANA KUKULJEVIĆA

6.

LUKA VUKINOVAC OŠ GALDOVO

7.

PETAR MABEKOVIĆ OŠ IVANA KUKULJEVIĆA

8.

VITO MIHAJLOVIĆ OŠ 22.LIPNJA

9.

MATKO BARTOLOVIĆ OŠ VIKTOROVAC

10.

JAKOV MIHOLIĆ OŠ BRAĆA RIBAR

11.

ROKO ZEC OŠ IVANA KUKULJEVIĆA

12.

SAMUEL VINKOVIĆ OŠ BRAĆA RIBAR

13.

STIPE TONEC OŠ GALDOVO

14.

JAKOV ČIČIĆ OŠ GALDOVO

15.

VITO ALIĆ OŠ GALDOVO

16.

LEON PREVAREK OŠ 22.LIPNJA

17.

JAKOV GRABIĆ OŠ BRAĆA RIBAR

18.

NOA TOMRECAJ OŠ 22.LIPNJA

19.

TIBOR ŽIVANOVIĆ OŠ VIKTOROVAC

20.

TONI PERKOVIĆ OŠ VIKTOROVAC

21.

DANIJEL CRNKOVIĆ OŠ GALDOVO

22.

DOMINIK GREGUREK OŠ GALDOVO

23.

NOAH DELETIĆ OŠ GALDOVO

24.

FRAN IVIČINEC OŠ BRAĆA RIBAR

25.

MIHAEL ĆUK OŠ IVANA KUKULJEVIĆA

26.

JOSIP BREZNIČAR OŠ 22.LIPNJA

27.

MARKO ĐAIĆ OŠ 22.LIPNJA

28.

RENATO JAKUROVIĆ OŠ IVANA KUKULJEVIĆA

29.

ALEN JURKOVIĆ OŠ IVANA KUKULJEVIĆA

30.

MATEO PETROVIĆ OŠ 22.LIPNJA

 4. RAZRED OŠ djevojčice – 250m

PLASMAN

IME I PREZIME

NAZIV ŠKOLE

VRIJEME

1.

LARA DRONJAK OŠ VIKTOROVAC

48″2

2.

ANA VUIĆ OŠ BRAĆA RIBAR

50″2

3.

LARA KNEŽIĆ OŠ GALDOVO

50″4

4.

ELENA BUNJAN OŠ IVANA KUKULJEVIĆA

5.

LORA PETROVIĆ OŠ BRAĆA RIBAR

6.

ANGELA KORZO OŠ IVANA KUKULJEVIĆA

7.

ANA MILIĆ OŠ IVANA KUKULJEVIĆA

8.

MATIJA BUTKIOVIĆ OŠ IVANA KUKULJEVIĆA

9.

ARNELA ŽIVANOVIĆ OŠ VIKTOROVAC

10.

KLARA ČIČIĆ OŠ GALDOVO

11.

KLARA CEROVAC OŠ IVANA KUKULJEVIĆA

12.

EMA BASARIĆ OŠ IVANA KUKULJEVIĆA

13.

ANAMARIJA PAVIĆ OŠ BRAĆA RIBAR

4. RAZRED OŠ dječaci – 250m

PLASMAN

IME I PREZIME

NAZIV ŠKOLE

VRIJEME

1.

BORNA KADIĆ OŠ BRAĆA RIBAR

2.

FILIP DREŠAR OŠ BRAĆA RIBAR

3.

STJEPAN MIKULČIĆ OŠ GALDOVO

4.

ANGELO GRBEŠA OŠ GALDOVO

5.

KARLO MEDAKOVIĆ OŠ BRAĆA RIBAR

6.

GRGA ANDRIĆ OŠ IVANA KUKULJEVIĆA

7.

NOEL STANKOVIĆ OŠ 22.LIPNJA

8.

BORNA BLAGOVIĆ OŠ VIKTOROVAC

9.

TOMISLAV KOVAČEVIĆ OŠ GALDOVO

10.

MATEO BANOZZI TUBIĆ OŠ KOMAREVO

11.

TEO KATUŠIĆ OŠ GALDOVO

12.

LUKA BLAŠKOVIĆ OŠ GALDOVO

13.

LEO JANKOVEC OŠ BRAĆA RIBAR

5. RAZRED OŠ djevojčice – 400m

PLASMAN

IME I PREZIME

NAZIV ŠKOLE

VRIJEME

1.

MARIJA OSMANAGIĆ OŠ VIKTOROVAC

1,28″8

2.

IGNACIJA KURYK OŠ GALDOVO

1,30″0

3.

KATJA MARIĆ OŠ VIKTOROVAC

1,32″2

4.

JOSIPA MATAGIĆ OŠ IVANA KUKULJEVIĆA

5.

ANITA CRNKOVIĆ OŠ IVANA KUKULJEVIĆA

6.

EVA SREČEC OŠ VIKTOROVAC

7.

KATARINA VIT OŠ SELA

8.

MARIJA OROZ OŠ IVANA KUKULJEVIĆA

9.

PAULINA SVETLIČIĆ OŠ VIKTOROVAC

5. RAZRED OŠ dječaci – 400m

PLASMAN

IME I PREZIME

NAZIV ŠKOLE

VRIJEME

1.

IVAN FRAN DRAGAŠ OŠ 22.LIPNJA

1,20″8

2.

MATEJ LONČARIĆ OŠ BRAĆA RIBAR

1,23″8

3.

OMAR SEJDINOVIĆ OŠ BRAĆA RIBAR

1,24″4

4.

NIKO LUKINIĆ OŠ SELA

5.

CELESTIN BRKANEC OŠ BRAĆA RIBAR

6.

ANTEO KOKIĆ OŠ BRAĆA RIBAR

7.

TINO KRZNAR OŠ BRAĆA RIBAR

8.

ANTE VULETIĆ OŠ BRAĆA RIBAR

9.

DOMAGOJ MAKOVIĆ OŠ IVANA KUKULJEVIĆA

10.

LOVRO PERKOVIĆ OŠ IVANA KUKULJEVIĆA

11.

LUKA BUMAN OŠ SELA

12.

BORNA ZRNC OŠ SELA

6. RAZRED OŠ djevojčice – 600m

PLASMAN

IME I PREZIME

NAZIV ŠKOLE

VRIJEME

1.

STELA BOLTUŽIĆ OŠ GALDOVO

2,04″00

2.

ISKRA KRNJAJIĆ OŠ 22.LIPNJA

2,05″4

3.

KARLA PRPIĆ OŠ IVANA KUKULJEVIĆA

2,06″2

4.

AN MARI BOŽURIĆ OŠ BRAĆA RIBAR

5.

NATALI KORZO OŠ IVANA KUKULJEVIĆA

6.

ANTONELA GUGAJ OŠ BRAĆA RIBAR

7.

LARA MIHALIĆ OŠ BRAĆA RIBAR

8.

LORENA BANADINOVIĆ OŠ BRAĆA RIBAR

6. RAZRED OŠ dječaci – 600m

PLASMAN

IME I PREZIME

NAZIV ŠKOLE

VRIJEME

1.

JURE ĆUK OŠ BRAĆA RIBAR

2,05″2

2.

IVAN TOMINIĆ OŠ SELA

2,08″4

3.

BRUNO DOBRANIĆ OŠ IVANA KUKULJEVIĆA

2,09″0

4.

IVAN FILIPOVIĆ OŠ SELA

5.

MATEO ŠULTER OŠ BRAĆA RIBAR

6.

PATRIK MUBELIĆ OŠ IVANA KUKULJEVIĆA

7.

LUKA VODNOVIĆ OŠ 22.LIPNJA

8.

LJANN BUDIMLIĆ OŠ BRAĆA RIBAR

9.

MARKO GRČIĆ SABOLIĆ OŠ SELA

7. RAZRED OŠ djevojčice – 800 m

PLASMAN

IME I PREZIME

NAZIV ŠKOLE

VRIJEME

1.

TARA IVIČINEC OŠ GALDOVO

2,39″6

2.

DOROTEA BRANDIĆ OŠ IVANA KUKULJEVIĆA

3,07″2

3.

DORA PAVLENIĆ OŠ BRAĆA RIBAR

3,07″4

4.

NOA MATAK OŠ BRAĆA RIBAR

5.

MIA FILIPOVIĆ OŠ GALDOVO

6.

MARIJA POKAS OŠ BRAĆA RIBAR

7.

PAOLA RASTOČAN OŠ BRAĆA RIBAR

8.

NIKA BOŽURIĆ OŠ BRAĆA RIBAR

9.

DORA ENGLER OŠ BRAĆA RIBAR

10.

SARA VUKOJEVIĆ OŠ BRAĆA RIBAR

11.

DORA VRANIĆ OŠ BRAĆA RIBAR

7. RAZRED OŠ dječaci – 800 m

PLASMAN

IME I PREZIME

NAZIV ŠKOLE

VRIJEME

1.

LEO GUDELJ OŠ BUDAŠEVO-TOPOLOVAC-GUŠĆE

2,25″8

2.

LEO CRNKOVIĆ OŠ BRAĆA RIBAR

2,27″8

3.

BRUNO SUČIĆ OŠ BRAĆA RIBAR

2,30″0

4.

KARLO ŠABAN OŠ BRAĆA RIBAR

5.

JAN VOLF OŠ VIKTOROVAC

6.

PASCAL KOMARAC OŠ 22.LIPNJA

7.

MIHAEL TRŽIĆ OŠ BUDAŠEVO-TOPOLOVAC-GUŠĆE

8.

IVAN MUŽA OŠ SELA

9.

LOVRO BABIĆ OŠ BRAĆA RIBAR

10.

DANIJEL BIJELIĆ OŠ BRAĆA RIBAR

11.

DOMINIK VRANČIĆ OŠ SELA

12.

MATIJA KALNAN OŠ BUDAŠEVO-TOPOLOVAC-GUŠĆE

13.

MATIJA SEKULIĆ OŠ BUDAŠEVO-TOPOLOVAC-GUŠĆE

14.

KARLO BANOZZI TUBIĆ OŠ KOMAREVO

15.

MATIJA FERENČAK OŠ SELA

16.

IVAN MATLEKOVIĆ OŠ BUDAŠEVO-TOPOLOVAC-GUŠĆE

17.

ADRIJAN VIGOUROUX OŠ IVANA KUKULJEVIĆA

8. RAZRED OŠ djevojčice – 800 m

PLASMAN

IME I PREZIME

NAZIV ŠKOLE

VRIJEME

1.

LUCIJA BUNJEVAC OŠ BRAĆA RIBAR

2,41″4

2.

EMA VUKOVIĆ OŠ BRAĆA RIBAR

2,43″0

3.

EMILI KARAGIĆ OŠ BRAĆA RIBAR

2,44″0

4.

NIKA IVIČINEC OŠ BRAĆA RIBAR

5.

MARINA VLAŠIĆ OŠ SELA

6.

JANA MIOKOVIĆ OŠ BRAĆA RIBAR

7.

ANA SUČEC OŠ BRAĆA RIBAR

8.

NIKA KRZNAR OŠ BRAĆA RIBAR

9.

PETRA MAJETIĆ OŠ BRAĆA RIBAR

10.

MARINA PREMAR OŠ IVANA KUKULJEVIĆA

8. RAZRED OŠ dječaci – 800 m

PLASMAN

IME I PREZIME

NAZIV ŠKOLE

VRIJEME

1.

LUKA STEFANO CIPRIĆ OŠ BRAĆA RIBAR

2,15″6

2.

MATEO SAFIĆ OŠ SELA

2,18″8

3.

MATEJ MRVELJ OŠ BRAĆA RIBAR

2,19″8

4.

NIKŠA MESIĆ OŠ VIKTOROVAC

5.

ALMIN HADŽIĆ OŠ VIKTOROVAC

6.

LUKA BENČIĆ OŠ BRAĆA RIBAR

7.

PETAR KRNJAIĆ OŠ VIKTOROVAC

8.

DALIBOR KRNJAIĆ OŠ BRAĆA RIBAR

9.

ANDRO UMIČEVIĆ OŠ VIKTOROVAC

10.

RENE RIMAJ OŠ VIKTOROVAC

11.

MILAN RAJKOVIĆ OŠ BUDAŠEVO-TOPOLOVAC-GUŠĆE

12.

GABRIJEL CVANCIGER OŠ VIKTOROVAC

13.

ANDRIJA RADIĆ OŠ 22.LIPNJA

14.

KRISTIJAN PERKOVIĆ OŠ BUDAŠEVO-TOPOLOVAC-GUŠĆE

15.

LUKA MANDIĆ OŠ BRAĆA RIBAR

16.

IVAN SAMARDŽIJA OŠ BUDAŠEVO-TOPOLOVAC-GUŠĆE

1.-2. RAZRED SŠ djevojke – 800 m

PLASMAN

IME I PREZIME

NAZIV ŠKOLE

VRIJEME

1.

LANA DRAGIČEVIĆ TEHNIČKA ŠKOLA SISAK

3,14″6

2.

LUCIJA RUŽIĆ SREDNJA ŠKOLA VIKTOROVAC

3,18″4

3.

SEJLA DIZDAREVIĆ SREDNJA ŠKOLA VIKTOROVAC

3,20″0

4.

IVANA PAVIČIĆ SREDNJA ŠKOLA VIKTOROVAC

5.

KAROLINA MUDRINJAK EKONOMSKA ŠKOLA SISAK

6.

VALENTINA BOŽURIĆ EKONOMSKA ŠKOLA SISAK

7.

NIVES KRIŽAK SREDNJA ŠKOLA VIKTOROVAC

8.

ENA ĆUBIĆ SREDNJA ŠKOLA VIKTOROVAC

9.

ANTONIJA OLJAČIĆ SREDNJA ŠKOLA VIKTOROVAC

10.

GABRIELA LOVREKOVIĆ SREDNJA ŠKOLA VIKTOROVAC

11.

LEA SCRNANO EKONOMSKA ŠKOLA SISAK

12.

SARA ACEL STRUKOVNA ŠKOLA SISAK

13.

MAJA FERENČAK EKONOMSKA ŠKOLA SISAK

14.

PATRICIA GALOVIĆ EKONOMSKA ŠKOLA SISAK

15.

MARINA VONIĆ STRUKOVNA ŠKOLA SISAK

16.

GABRIELA ZRILIĆ GIMNAZIJA SISAK

17.

MELITA HAJDAREVIĆ GIMNAZIJA SISAK

18.

NANSI PETROVIĆ GIMNAZIJA SISAK

19.

HELENA ŠAŠO GIMNAZIJA SISAK

20.

NIKA ŠIMIĆ STRUKOVNA ŠKOLA SISAK

1. – 2. RAZRED SŠ mladići – 1000 m

PLASMAN

IME I PREZIME

NAZIV ŠKOLE

VRIJEME

1.

INO JOSIPOVIĆ GIMNAZIJA SISAK

2,53″0

2.

SEBASTIJAN GAMILEC EKONOMSKA ŠKOLA SISAK

2,58″2

3.

ROKO ONDRUŠEK GIMNAZIJA SISAK

3,02″0

4.

ANDREA RADOŠEVIĆ TEHNIČKA ŠKOLA SISAK

5.

LUKA JURIĆ SREDNJA ŠKOLA VIKTOROVAC

6.

LEON GAMILEC GIMNAZIJA SISAK

7.

KRISTIJAN STOJČIĆ SREDNJA ŠKOLA VIKTOROVAC

8.

DANIJEL GNJATIĆ TEHNIČKA ŠKOLA SISAK

9.

JOSIP KOVAČEVIĆ TEHNIČKA ŠKOLA SISAK

10.

MARTIN VINCELJ STRUKOVNA ŠKOLA SISAK

11.

ANTONIO KUNSTUL TEHNIČKA ŠKOLA SISAK

12.

FILIP PIPALOVIĆ EKONOMSKA ŠKOLA SISAK

13.

LEON PUPIĆ STRUKOVNA ŠKOLA SISAK

14.

MATEO MARČELJA STRUKOVNA ŠKOLA SISAK

15.

JOSIP TUMPAK STRUKOVNA ŠKOLA SISAK

16.

DANIJEL SEMUNOVIĆ EKONOMSKA ŠKOLA SISAK

17.

MARIJAN MEZEJ EKONOMSKA ŠKOLA SISAK

18.

LUKA STANEŠIĆ SREDNJA ŠKOLA VIKTOROVAC

19.

MIROLJUB NIKOLIĆ STRUKOVNA ŠKOLA SISAK251

20.

TONI VASILIK EKONOMSKA ŠKOLA SISAK

21.

TIN HUREMOVIĆ TEHNIČKA ŠKOLA SISAK

22.

ROBERT ŠAMIJA STRUKOVNA ŠKOLA SISAK

23.

LUKA KAJIĆ EKONOMSKA ŠKOLA SISAK

24.

LUKA FERIĆ GIMNAZIJA SISAK

25.

STEFAN VINKEŠEVIĆ STRUKOVNA ŠKOLA SISAK

26.

KRISTIJAN HODAK STRUKOVNA ŠKOLA SISAK

27.

LUKA BUNJEVČEVIĆ STRUKOVNA ŠKOLA SISAK

28.

DORIJAN RAJS STRUKOVNA ŠKOLA SISAK

29.

IVAN VIDOVIĆ STRUKOVNA ŠKOLA SISAK

30.

BENJAMIN DANAET STRUKOVNA ŠKOLA SISAK

31.

IVAN ŽITNJAK STRUKOVNA ŠKOLA SISAK

32.

IVAN VIDOVIĆ TEHNIČKA ŠKOLA SISAK

33.

BORIS VAGO STRUKOVNA ŠKOLA SISAK

34.

KARLO LOVREKOVIĆ STRUKOVNA ŠKOLA SISAK

35.

MIHAEL MAJSTOROVIĆ STRUKOVNA ŠKOLA SISAK

36.

MATEO ĐURIĆ STRUKOVNA ŠKOLA SISAK

37.

LUKA TOLJAN STRUKOVNA ŠKOLA SISAK

3. – 4. RAZRED SŠ djevojke – 800 m

PLASMAN

IME I PREZIME

NAZIV ŠKOLE

VRIJEME

1.

AJLA DIZDAREVIĆ SREDNJA ŠKOLA VIKTOROVAC

3,02″8

2.

TAJANA JAKUPOVIĆ STRUKOVNA ŠKOLA SISAK

3,04″7

3.

ANTONETA KAPIĆ EKONOMSKA ŠKOLA SISAK

3,05″8

4.

MONIKA PAVUN STRUKOVNA ŠKOLA SISAK

5.

MORENA CESTARIĆ SREDNJA ŠKOLA VIKTOROVAC

6.

IVA MLINARIĆ SREDNJA ŠKOLA VIKTOROVAC

3. – 4. RAZRED SŠ mladići – 1000 m

PLASMAN

IME I PREZIME

NAZIV ŠKOLE

VRIJEME

1.

LUKA KRIŠTOPOVIĆ STRUKOVNA ŠKOLA SISAK

2.

FRANKO KORZO TEHNIČKA ŠKOLA SISAK

3.

IVO BEGEDIN EKONOMSKA ŠKOLA SISAK

4.

MATEJ CURIĆ GIMNAZIJA SISAK

5.

ANTONIO PINJAGIĆ SREDNJA ŠKOLA VIKTOROVAC

6.

MATIJA BAJIĆ SREDNJA ŠKOLA VIKTOROVAC

7.

TIN BUTKOVIĆ SREDNJA ŠKOLA VIKTOROVAC   

UKUPAN BROJ SUDIONIKA JESENSKOG KROSA 2015. 

R.BR.

KATEGORIJA

BROJ SUDIONIKA

1.

2.-3. RAZRED djevojčice

33

2.

2.-3. RAZRED dječaci

30

3.

4. RAZRED djevojčice

13

4.

4. RAZRED dječaci

13

5.

5. RAZRED djevojčice

9

6.

5. RAZRED dječaci

12

7.

6. RAZRED djevojčice

8

8.

6. RAZRED dječaci

9

9.

7. RAZRED djevojčice

11

10.

7. RAZRED dječaci

17

11.

8. RAZRED djevojčice

10

12.

8. RAZRED dječaci

16

13.

1.-2. RAZRED djevojke

20

14.

1.-2. RAZRED mladići

37

15.

3.-4. RAZRED djevojke

6

16.

3.-4. RAZRED mladići

7

UKUPNO:

251

U ORGANIZACIJI SUDJELOVALI SU:

  1.              Antun Sever, ŠAK Sisak
  2.              Darija Hanž, ŠAK Sisak
  3.              Vladimir Terzić, ŠAK Sisak
  4.              Božidar Dujmić, ŠAK Sisak
  5.              Božidar Pintarić, ŠAK Sisak
  6.              Igor Božičević, ŠAK Sisak
  7.              Ivica Tušak, ŠAK Sisak
  8.              Kristina Konjetić ŠAK Sisak
  9.              Dijana Plevanč ŠAK Sisak
  10.              Samanta Knežević, ŠAK Sisak
  11.             Daša Hrkić, ŠAK Sisak
  12.             Vedrana Šimić, ŠAK Sisak, učiteljica TZK
  13.             Dario Gec, nastavnik TZK
  14.             Andrea Cavrić, učiteljica TZK
  15.             Mateja Žebčević, učiteljica TZK
  16.             Alma Šopić, učiteljica TZK
  17.             Tomislav Papeš, učitelj TZK
  18.             Karolina Čutuk, učiteljica TZK
  19.             Miran Ančić, nastavnik TZK
  20.             Marko Gržin, učitelj TZK
  21.             Mirela Gec učitelj TZK
  22.             Predrag Kučinić, učitelj TZK
  23.             Emir Trklja, nastavnik TZK
  24.             Igor Božičević, nastavnik TZK, ŠAK Sisak
  25.             Ivan Heinelt, član organizacijskog odbora, učitelj TZK
  26.             McDonalds (Ivan Majić)
  27.             Ivan Lovrić, fotograf
  28.             dr. Šarić (liječnik)
  29.             DVD Sisak (gđa. Rudež)
  30.             ŠRC Sisak
  31.             Marijeta Rimay, voditeljica programa
  32.             Kineziolozi i učenici osnovnih i mladež srednjih škola
  33.             Učenici Gimnazije Sisak (lijevak), 8 učenika
  34.             Učenici Strukovne škole Sisak (lijevak), 8 učenika
  35.             Učenice Ekonomske škole Sisak, 10 učenica
  36.             Damir Pintarić, nST
  37.             Filip Marić , ŠRC Sisak
  38.             Josip Mrgan, ŠAK Sisak